www.lisno.cz | deutsch | english

Datum poslední aktualizace: 05.12.2016    

logo1878.png (20035 bytes)

O společnosti
Líšno a.s., Benešov
Společnost Líšno a.s. byla založena 1. ledna 1993. Sídlo společnosti leží nedaleko zámku Konopiště, poblíž města Benešov. Mezi hlavní oblasti podnikání patří potravinářská výroba zaměřená na výrobky z ryb, rybářská výroba zaměřená na chov kapra, lesní výroba a zemědělská výroba zaměřená na pěstování obilovin a řepky.
Jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod.
Telefon: 317 728 272 | fax: 317 721 526 | e-mail: info@lisno.cz.
Hlavní oblasti podnikání

Nabídka zaměstnání  |  Sídlo společnosti na mapě  |  Kontakty

Potravinářská výroba Rybářská výroba Sportovní rybolov
Už více než 15 let se specializujeme na výrobu, prodej a distribuci rybích výrobků, zejména uzených ryb. Zpracování ryb a výroba rybích výrobků je realizována v moderní zpracovně splňující požadavky české a evropské legislativy. Většina sladkovodních zpracovávaných ryb pochází z vlastních zdrojů. Mořské ryby jsou získávány přímo od zahraničních zpracovatelů nebo od prověřených tuzemských dodavatelů. Společnost Líšno hospodaří přibližně na 600 ha rybniční plochy v okresech Praha východ a Benešov. Chov ryb je z velké části orientován na kapra. Z ostatních ryb to jsou např. amur, tolstolobik, štika, sumec, candát, lín a okrasné ryby (koi kapr, karas, zlatý jesen). Většina tržních ryb je určena na prodej v živém nebo pro další zpracování. Pro sportovní a rekreační rybolov nabízíme aktuálně Panský rybník (7,8 ha). Rybník je pravidelně zarybňován. Obsádku rybníka tvoří i trofejní ryby, zejména kapr, sumec a štika. Zahájení a konec sezóny rybolovu ovlivňuje počasí. Sezóna začíná obvykle na přelomu března a dubna a končí obvykle na konci října.
   Více informací       Více informací       Více informací   
Lesní výroba Myslivost Zemědělská výroba
Společnost Líšno hospodaří na 1450 ha vlastního lesa v přírodním parku Džbány - Žebrák. Hospodaření je zcela v souladu s požadavky systému PEFC. Pro prodej nabízíme zejména surové dřevo pro stavební a truhlářskou výrobu, vánoční stromky, okrasné a rekultivační dřeviny. Společnost Líšno se zabývá oborním chovem černé zvěře a daňků. Obora Louže má rozlohu 300 ha a je dimenzovaná na 150 kusů černé zvěře. Zájemcům nabízíme odstřel všech věkových tříd, včetně medajlových kusů (platí pro černou zvěř). Lov se provádí individuálně na čekané nebo při šoulání. Samozřejmostí je kompletní servis včetně průvodce, popř. ubytování. Společnost Líšno hospodaří cca na 320 ha zemědělské půdy. Výroba je zaměrena na pěstování obilovin a řepky. Část produkce slouží jako krmivo pro rybářskou výrobu, zbytek je určen na prodej. V rámci své činnosti poskytujeme i služby (orba, setí a sklizeň).
   Více informací       Více informací       Více informací   

www.lisno.cz | Líšno a.s., Konopiště 24, 256 01  Benešov. | Telefon: 317 724 531 | fax: 317 721 526 | e-mail: info@lisno.cz